bms techno
сучасні технології успіху
#0
Menu
Новітні технології – в поміч вчителям

Новітні технології – в поміч вчителям

"БМС Техно" пропонує створити єдиний "освітній акаунт" для школярів

06.08.2020
читати статтю
Про зміни у графіку роботи ТОВ

Про зміни у графіку роботи ТОВ "БМС ТЕХНО"

17.03.2020
читати статтю
Виставка-форум «Нова українська школа: сьогодні - завтра»

Виставка-форум «Нова українська школа: сьогодні - завтра»

06.03.2020
читати статтю

Новітні технології – в поміч вчителям

Вперше в Івано-Франківську відбулась Міжнародна освітня конференція “Сучасні тенденції розвитку інформаційно-комунікаційних технологій в освіті”. За новими знаннями та враженнями сюди приїхали понад 600 педагогів з усієї країни. З новими ідеями вони повернуться додому, щоб вже завтра почати докорінно змінювати процес навчання.

Родзинкою заходу стала виставка інформаційних технологій, де були представлені світові технічні новинки.Компания «БМС ТЕХНО» представила продукти які відповідають 3-м секціям, в яких займались вчителі: «Інформаційні системи в НУШ», «Підвищення кваліфікації вчителів», «Національно-патріотичне виховання та інформаційні технології».

Для секції «Національно-патріотичне виховання та інформаційні технології» ми підготували інтерактивний стрілецький симулятор "Шкільний тир".  Цей симулятор представляє собою нове покоління тирів, в яких замість паперових мішеней використовується комп'ютерна графіка статичних мішеней для класичної стрільби. Завдяки використанню комп'ютерної графіки, стрілок може впливати на розвиток інтерективного сюжету завдяки своїм влучним пострілам. Застосування сучасних інноваційних технологій дозволяє використовувати в якості зброї для тиру реальну вогнепальну зброю виведену з бойового стану, таку як АК-74 або будь-яку іншу зброю яка стояла на озброєнні. В основу тиру покладена робота лазерних випромінювачів та датчиків, що дозволяє проводити стрільби без застосування набоїв, абсолютно безпечно і в будь-яких приміщеннях.

Для секції «Інформаційні системи в НУШ» ми показали продукти від нашого партнеру з Ізраїлю- компанії Edu-Consulting. Мультифункціональні апаратно-програмні комплекси  EduQuest і MultiMind є унікальними на території України. Інтегровані розвиваючі середовища EduQuest і MultiMind складаються з мультимедійного програмного забезпечення, інтерактивного робочого стола для групової роботи, а також дидактичних матеріалів, аксесуарів та посібників для вчителя з детальными планами уроків. MultiMind розрахований на дітей молодшого шкільного віку, EduQuest - розраховано на дітей дошкільного віку і інклюзивну освіту. В рамках НУШ багато уваги приділяється дітям які потрибують особливої уваги в навчальному процесі. EduQuest повністю охоплює всы нюанси роботи  інклюзивної освіти.

Поділитись в соціальних мережах

Коментарі до статті

2020 (с) Всі права захищені Сайт розроблено minimalism.agency

меню сайту

web-site by minimalism.agency 2020 (с) Всі права захищені