bms techno
сучасні технології успіху
#0
Menu
Тренінг Мій Клас у Херсоні

Тренінг Мій Клас у Херсоні

"БМС Техно" пропонує створити єдиний "освітній акаунт" для школярів

06.08.2020
читати статтю
Про зміни у графіку роботи ТОВ

Про зміни у графіку роботи ТОВ "БМС ТЕХНО"

17.03.2020
читати статтю
Виставка-форум «Нова українська школа: сьогодні - завтра»

Виставка-форум «Нова українська школа: сьогодні - завтра»

06.03.2020
читати статтю

Тренінг Мій Клас у Херсоні

Під час тренінгу представник компанії ознайомив та продемонстрував присутнім можливості електронної платформи та надав вичерпну консультацію по роботі з програмним засобом.

На сьогодні у межах наявних видатків комп’ютерну техніку отримає 40 закладів повної загальної середньої освіти області.

Ноутбуки, що передаються для використання в освітньому процесі мають попередньо встановлену ліцензійну операційну систему з безкоштовними оновленнями, підтримкою роботи у локальній обчислювальній мережі з доменною організацією та україномовним інтерфейсом.

Програмне забезпечення даної техніки схвалене до використання комісією з інформатизації закладів освіти Науково-методичної ради з питань освіти Міністерства освіти і науки України з інформатизації закладів освіти. Електронна інформаційно-освітня система «Мій Клас» включає в себе:

  • Помічник вчителя: можливість видачі домашніх завдань згідно вибраної теми; автоматичний облік результатів з автоматичним відображенням результатів виконання робіт в електронному журналі; аналіз засвоєного матеріалу; виявлення проблемних тем у програмах різних шкільних предметів.
  • Тренажер для учнів за освітньою програмою. Завдання включають елементи зображень фігур, тварин, побутових предметів та інше, що дозволяють сприймати завдання, як повсякденні життєві ситуації. Наявний генератор завдань та кроків їх вирішення. Можливість самостійно створювати завдання для учнів.

Поділитись в соціальних мережах

Коментарі до статті

2020 (с) Всі права захищені Сайт розроблено minimalism.agency

меню сайту

web-site by minimalism.agency 2020 (с) Всі права захищені