bms techno
сучасні технології успіху
#0
Menu
продукти та рішення

продукти та рішення продукти та рішення

Наша місія - забезпечити успішний розвиток наших партнерів шляхом впровадження ефективних IT-рішень в їх бізнесі.

Колектив нашої компанії – це колектив однодумців і команда високопрофесійних менеджерів та інженерів.

послуги компанії

Електронний документообіг
Електронний документообіг

«DocLogix» - це провідна система електронного документообігу (СЕД), призначена для управління кореспонденцією, контрактами, засіданнями, закупівлями та іншими документами або завданнями, а також для автоматизації відповідних процесів.

Рішення для навчальних закладів
Рішення для навчальних закладів

Для потреб закладів освіти ми пропонуємо широкий асортимент навчальних приладів та обладнання, навчальних посібників та спеціалізованого програмного забезпечення з метою їх подальшого використання в навчальному процесі. Всі навчальні вироби та прилади відповідають вимогам навчально-наочних посібників і навчального обладнання, та мають відповідні грифи та дозволи Міністерства освіти і науки України.

Телерадіо індустрія
Телерадіо індустрія

Для потреб фахівців телерадіо індустрії компанія пропонує послуги з постачання апаратури професійного рівня та створення телевізійних апаратно-студійних комплексів.

Рішення для бібліотек
Рішення для бібліотек

Для бібліотек пропонуємо сучасні програмно-апаратні комплекси з обладнанням локальних мереж, інсталяцією відповідного ПЗ, та всім необхідним комплексом пусконалагоджувальних та супровідних робіт.

Інші галузі
Інші галузі

Виконання проектів спеціального та профільного призначення різного рівня технічної складності, зокрема з постачання систем оброблення та зберігання інформації та захисту інформаційних ресурсів, систем масштабування спеціальних високопродуктивних кластерних обчислювальних комплексів, які використовуються для потреб зв’язку спеціального призначення, роботи з модернізації апаратно-програмних комплексів для захисту інформаційних ресурсів в Інтернеті, тощо.

2020 (с) Всі права захищені Сайт розроблено minimalism.agency

меню сайту

web-site by minimalism.agency 2020 (с) Всі права захищені